Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Elektromobil pro svoz odpadů z odpadkových košů

Firma uskutečnila v roce 2021 nákup elektromobilu pro svoz odpadu z odpadkových košů. Nákup byl realizován v rámci projektu „Elektromobil pro TS města a.s.“ Projekt byl spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

Doprava materiálu, vozový park

Základem nabízených služeb je přeprava velkoobjemovými kontejnery o objemu 8 – 17 m3. Tyto kontejnery obsluhují čtyři nosiče kontejnerů, 2 AVIE o nosnosti 2,7 t, 1 Avia D-90 o nosnosti 5,4t a 1 vozidlo IVECO o nosnosti 5t, všechny s lanovým typem natahování kontejnerů. Dále vozidlo Iveco s hákovým typem natahování kontejnerů, hydraulickou rukou 8 m a vlekem. Kontejnery lze pronajímat. Velice žádané jsou i kontejnery na stavební suť a zeminu. Další skladba vozového parku umožňuje uspokojení zákazníků v širokém poli nabízených služeb, zemní a terénní práce – sklápěče Multicar M26, M27 a MTSP 26, nakladače KTO 150, UNC 060 a Manitou MLT 523, dále 2 traktory. Zajišťujeme přepravu a rozvoz sypkých materiálů v rozsahu 1,5 – 25 t. K dispozici je řezačka asfaltu Dolmar a vibrační malovál. Tři vysokozdvižné plošiny 10, 13 a 20 m jsou využívány při údržbě veřejného osvětlení nebo při údržbě zeleně či jiných výškových pracích.

Letní a zimní údržba komunikací a výrobních hal

Letní údržba spočívá zejména ve strojním čištění komunikací. Zde nabízíme služby Schmidt Swingo 200+, jeho šířka zametání v rozmezí 180 – 260 cm ho neomezuje pouze na zametání chodníků, ale lze ho využít i na úklid vozovek a průmyslových objektů, kde je využito vysoké filtrace. Další možností je použití agresivního kartáče na odplevelování obrubníků a možnost čištění kanálových vpustí. Zimní údržbu komunikací provádíme zejména dvěma traktory Zetor s zadní radlicí a sypačem MTSP 26. Pro údržbu zejména chodníků dvěma sypači Multicar M26 a M27 vybavenými šípovými radlicemi s gumovým břitem. Dále můžeme použít sněhovou frézu s šířkou záběru 60 cm, k odklízení většího množství sněhu pak čelní nakladače UNC 060 či Manitou MLT 523.